Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski ogłasza nabór uzupełniający wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku wielorodzinnym przy ul. Maszynowej w Bielsku Podlaskim.
Budowa budynku jest realizowana przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową KZN Podlaskie Sp. z o. o. z siedzibą w Łapach na zasadach określonych w ustawie z dnia 26 października 1995 r. o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa. Program skierowany jest do osób i rodzin nieposiadających własnego mieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody są za niskie na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na mieszkanie.
W ramach naboru uzupełniającego dostępnych jest 25 mieszkań o powierzchniach od 27,49 m2 do 60,78 m2.
Uzupełnione wnioski wraz z wymaganymi załącznikami, w formie papierowej należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. M. Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski w terminie: od 1 czerwca 2026 r. do 17 lipca 2026 r. w godzinach pracy urzędu:
- w poniedziałki w godz. od 8:00 do 16:00,
- od wtorku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30.
Wniosek należy umieścić w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór uzupełniający na lokal mieszkalny w ramach SIM KZN-Podlaskie Sp. z o. o.”. Przy rozpatrzeniu wybranego lokalu decyduje kolejność złożenia wniosku.
Wnioski są dostępne poniżej oraz:
- w pokoju nr 214 Urzędu Miasta Bielsk Podlaski, przy ul. Kopernika 1,
- w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bielsk Podlaski w zakładce: SIM KZN-Podlaskie Sp. z o.o.
Karty mieszkań dostępnych lokali znajdują się na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku Podlaskim



